View Single Post
Staro 30-12-2011   #7
Moby
Administrator
 
Moby's Avatar
 
Lokacija: Dubrovnik
Dob: 42
Mobitel: E63 black, 6030
Operater: 097, 092
Postovi: 252
Zahvalio: 36
Pohvaljen 12 Puta u 10 Posta
Send a message via ICQ to Moby
Uobičajeno

Po meni, touch screen bi se mogao i ponovno reinkarnirati u non-touch, ne bih riječ rekao.

Redking, slažem se s tobom u svezi razmišljanja glede Symbiana. Dobra je to platforma, rekao bih, "s pedigreom".

Android nikada nisam do sada posjedovao. Sve što sam imao, gledao sam u "to" nekih pola sata, po nekoliko puta dok su me kolege i frendovi nagovarali da uzmem upravo (konkretno) Desire. Jest lijepo, ali jako kompliciran soft i sučelje. Tako da sam uvijek prolongirao kupnju Android smarta.

iPhone sam imao i to 3G. Razočarao sam se da za bilo koju glupost mob moram spojiti na PC, bluetooth da ne radi kao na drugim mobitelima... tipkovnica koja nije (bar tada) imala alfanumeričku mogućnost... A i sama činjenica da su svi poludili za time me je malo držala suzdržanim.

Trenutno imam N8 s kojom sam zbilja zadovoljan! Tipkovnica sada s kapacitivnim touch-screenom funkcionira baš kako meni odgovara!
Drugi mob mi je Nokia 6030. Čisto nostalgije radi nedostaje mi jedan zbilja "glupi" mobitel.

@Sljaka, ovo u svezi SX1 me lagano vraća u "zlatne dane" mobilne tehnologije kakvu želim pamtiti... Početke smart-mobitela, prvih kamera na njima itd. Savjetujem obavezno kupiti novu bateriju
Moby je odsutan trenutno   Reply With Quote