View Single Post
Staro 09-09-2010   #2
Brzi Joe
Forum Helper
 
Brzi Joe's Avatar
 
Mobitel: oneplus 3t
Postovi: 234
Zahvalio: 24
Pohvaljen 23 Puta u 20 Posta
Uobičajeno

SE xperia x10
- ekran 240 x 320 pixels, 2.55 inches
+ Android OS; tu ide IGO navigacija, mnogi se kunu da je ta najbolja
+ internet speed of 7.2Mbps hsdpa and 2Mbps hsupa (brz -> to je bolje za npr. VIOP preko 3G interneta ako si u gradu pa to koristis)
+ procesor 600MHz -> brz
+- igre za android? ne znam kako je s tim, vjerujem da ima dobrih, ali koliki je izbor?


Nokia C6
+ ekran 360 x 640 pixels, 3.2 inches
? Symbian OS; Garmin navigacija, mene zadovoljava, mada je bas vise ne hvale
- internet speed HSDPA 3.6 Mbps (duplo manje od xperie, ja s takvom brzinom koristim VOIP, najcesce je ok, al ponekad ne radi dovoljno dobro.)
- procesor 434 MHz
+- Igara ima more starijih, sve je krekano, i ja jos uvjek uzivam u c2doom, vbag games... Za novije ne znam, mada vjerjem da ih ima...
+ Tipkovnica mi se vise svidja na C6. I navigacijske tipke rade i u koso (mozes stisnuti gore+desno, dole+lijevo... dobro dodje za igrice i surfanje)

******************************
navodno je android noviji od Symbiana, pa ima vise mogucnosti. Sad je samo pitanje koji ima vise i bolje aplikacije, igre, navigaciju...
******************************

Uzmi xperiu ako zelis (mozda) bolju navigaciju, 3g voip, fotic, nove aplikacije i igre.
Uzmi njoku C6 ako zelis veci ekran i rezoluciju (filmovi, knjige), ima more programa/igara i sve crackano. Bolje izgleda tipkovnica, dugotrajnija baterija..

Ja sam se navikao na symbian pa bi mozda uzeo njoku zbog navike i mora aplikacija koje vec koristim.
A opet bi rado imao IGO i isprobao bi brzi internet zbog VIOPa

Zadnji uredio Brzi Joe ; 09-09-2010 u 16:13.
Brzi Joe je odsutan trenutno   Reply With Quote