View Single Post
Staro 18-06-2010   #6
Michael1
Forumaš
 
Postovi: 45
Zahvalio: 2
Pohvaljen 3 Puta u 3 Posta
Uobičajeno

Quote:
Orginalni autor karlito Pregledaj
svaka čast majstore sve što si rekao stoji,ja sam neki dan surfajući po netu isto skužio da se radi o 2g modelu,moj frend ga je dobio iz amerike tek kad su izašli i on je to složio i radilo je sve ok,normalno kako je nešto novo izašlo on bi ubacivao i nešto se smrdalo i nije imao više živaca i ostavi ga u ladici da stoji(tako je stajao nekih godinu dana ,a on si uzeo novi model).Sad prije par dana on meni da taj iphone i kaže ti si ga složi to ti je model 3g...niti se sječa šta je sve u njega stavio...sad se vračamo na moj prvi post jer je tako bilo kad sam ga upalio,a u međuvremenu sam našao tutorijal za jb i unlock pa sam sljedio upute za ubacivanje 3.1.2. i dobio sam ono što se vidi na zadnja dva posta...e sad ja te molim da me uputiš kako da to sve odradim da radi kako valja ili ako ti imaš vremena i volje da mi sloziš uz naknadu..inače sam iz zg...

pozzz...i hvala još jednom na odgovoru...
Ako imate samo malo strpljenja smatrajte stvar riješenom, zašto pa evo upravo sam u nekoj gužvi (čitaj priprema za put i to u vašem pravcu) inaču ja sam u Dubrovniku a što se aparata tiče dobro ste uočili radi se o 2G modelu i za njega neće biti Multitaskinga i svega što donosi os 4.0 ali stvarno sam u škripcu sa vremenom i samo još jednom da napomenem pa razmislite o dualbootu jer to mogu riješit na 2G a to znači da na njemu može bit orginal iphone OS JB. naravno i Android
koji se sreće na nekim HTC a i na SonyEricssonu X 10 (Googlov Sw).Nisam imao vremena tražit ima li ovdje odgovor po PM ali mislim da neće bit problem ako vam i ovdje stavim kont i to mob..0959020600 i ja sam Miho
Lijep pozdrav iz Dubrovnika
Michael1 je odsutan trenutno   Reply With Quote
Zahvalili:
karlito (18-06-2010)