Red-Gsm - Forum o Mobitelima


Go Back   Red-Gsm - Forum o Mobitelima > Proizvođači / Hardware > Apple iPhone / iPad


Odgovori
 
Bookmark and Share Alati Za temu
Staro 20-02-2011   #1
klo1991
Forumaš
 
klo1991's Avatar
 
Lokacija: Sisak
Dob: 32
Operater: Bonbon, Simpa
Postovi: 592
Zahvalio: 163
Pohvaljen 75 Puta u 60 Posta
Uobičajeno [Tutorial] - Ubacivanje jailbreak-anih aplikacija u iPhone, iPod, iPad

Dragi moji forumaši, evo odlučio sam malo pridonjeti forumu te podjeliti svoje tutoriale s vama. S obzirom da sam tutoriale radio sa portal saznajkako.tv, stavit ću link od tutoriala jer se na portalu nalaze video materijali, slike, privitci koje ne mogu staviti na forum. Ako več postoji sličan tutorial moje isprike, no ukoliko je metoda različita, možda pomogne nekome! Zabranjeno kopiranje i umnožavanje bez pitanja autora (mene)! Tutorial se nalazi ovdje:

http://www.saznajkako.tv/photo/2196/...C+iPod%2C+iPad
__________________
www.saznajkako.tv | Ne odgovaram na upite vezane za vaše probleme poslane u PP. Za takve stvari koristite forum!
klo1991 je odsutan trenutno   Reply With Quote
Staro 21-02-2011   #2
maddog
Forumaš
 
Postovi: 119
Zahvalio: 0
Pohvaljen 14 Puta u 8 Posta
Uobičajeno

Quote:
Orginalni autor klo1991 Pregledaj
Dragi moji forumaši, evo odlučio sam malo pridonjeti forumu te podjeliti svoje tutoriale s vama. S obzirom da sam tutoriale radio sa portal saznajkako.tv, stavit ću link od tutoriala jer se na portalu nalaze video materijali, slike, privitci koje ne mogu staviti na forum. Ako več postoji sličan tutorial moje isprike, no ukoliko je metoda različita, možda pomogne nekome! Zabranjeno kopiranje i umnožavanje bez pitanja autora (mene)! Tutorial se nalazi ovdje:

http://www.saznajkako.tv/photo/2196/...C+iPod%2C+iPad
Ovaj tutorial nije baš najjasniji jer ne kaže koju aplikaciju skinuti sa Cydia da bi mogli instalirati neorginalne aplikacije. Inaće ime joj je appsync i više ne postoji ovo "te instalirajte paket za svoju verziju softvera (primjeri 4.0, 4.0.2, 4.1....)" već 4.0+. Malo su upute i zastarile. Ne znam zašto su sa ovom uputom zasrali. Ne mogu pokrenut video. Ne razumijem zašto. Sa svih drugih stranica videa se pokreću samo na ovoj
www.saznajkako.tv
neće. Mislim da ima boljih izvora za ovu temu, a i ova tema već posoji pod temom
[iPhone] - Unlock i JailBreak
na ovom forumu.

Zadnji uredio maddog ; 21-02-2011 u 10:27.
maddog je odsutan trenutno   Reply With Quote
Staro 21-02-2011   #3
klo1991
Forumaš
 
klo1991's Avatar
 
Lokacija: Sisak
Dob: 32
Operater: Bonbon, Simpa
Postovi: 592
Zahvalio: 163
Pohvaljen 75 Puta u 60 Posta
Uobičajeno

Nema videa, to je naslovna slika tutoriala. Video materijali drugacije izgledaju. So se tice jasnoce za aplikacije, ovaj tutorial je namjenjen za aplikacije preuzete sa interneta, a ne sa cydie, znaci primjerice nekakva .ipa datoteka preuzeta sa rapida pa ubacena u iTunes. Sto se tice ovog za appsync sam radio na pamet jer sam taj dan radio i downgrade i jb i ovo, pa sam sve radio preko print screena na kompu, a ovo sam radio po pamcenju, no svako ce primjetiti da se 4.0+ odnosi na vece 4.0 ili vece, na zalost sad vise ne mogu izmjeniti tutorial na portalu, al dobro je sto si ovdje naveo da ako bude problema, da si ljudi mogu procitati. Temu sam stavio odvojeno jer pod temom "Unlock i JB" se treba odnositi iskljucivo kako napraviti JB, a ovo je tutorial za ubacivanje aplikacija pa sam stavio odvojeno... Ako je potrebno, neka moderator slobodno premjesti...
__________________
www.saznajkako.tv | Ne odgovaram na upite vezane za vaše probleme poslane u PP. Za takve stvari koristite forum!
klo1991 je odsutan trenutno   Reply With Quote
Staro 21-02-2011   #4
maddog
Forumaš
 
Postovi: 119
Zahvalio: 0
Pohvaljen 14 Puta u 8 Posta
Uobičajeno

Quote:
Orginalni autor klo1991 Pregledaj
Nema videa, to je naslovna slika tutoriala. Video materijali drugacije izgledaju. So se tice jasnoce za aplikacije, ovaj tutorial je namjenjen za aplikacije preuzete sa interneta, a ne sa cydie, znaci primjerice nekakva .ipa datoteka preuzeta sa rapida pa ubacena u iTunes. Sto se tice ovog za appsync sam radio na pamet jer sam taj dan radio i downgrade i jb i ovo, pa sam sve radio preko print screena na kompu, a ovo sam radio po pamcenju, no svako ce primjetiti da se 4.0+ odnosi na vece 4.0 ili vece, na zalost sad vise ne mogu izmjeniti tutorial na portalu, al dobro je sto si ovdje naveo da ako bude problema, da si ljudi mogu procitati. Temu sam stavio odvojeno jer pod temom "Unlock i JB" se treba odnositi iskljucivo kako napraviti JB, a ovo je tutorial za ubacivanje aplikacija pa sam stavio odvojeno... Ako je potrebno, neka moderator slobodno premjesti...
Ako mediator ne ukloni mogli bi ubuduće ovu temu koristiti za
Ubacivanje jailbreak-anih aplikacija u iPhone, iPod, iPad
maddog je odsutan trenutno   Reply With Quote
Staro 22-02-2011   #5
klo1991
Forumaš
 
klo1991's Avatar
 
Lokacija: Sisak
Dob: 32
Operater: Bonbon, Simpa
Postovi: 592
Zahvalio: 163
Pohvaljen 75 Puta u 60 Posta
Uobičajeno

nisam te na jasnije razumio... dali je potrebno onda micanje teme ili ne?
__________________
www.saznajkako.tv | Ne odgovaram na upite vezane za vaše probleme poslane u PP. Za takve stvari koristite forum!
klo1991 je odsutan trenutno   Reply With Quote
Staro 22-02-2011   #6
maddog
Forumaš
 
Postovi: 119
Zahvalio: 0
Pohvaljen 14 Puta u 8 Posta
Uobičajeno

Quote:
Orginalni autor klo1991 Pregledaj
nisam te na jasnije razumio... dali je potrebno onda micanje teme ili ne?
Ne znam tko je moderator. Ne mogu biti dva slična posta (ajmo reći ista) na dva različita mjesta. Ja sam ovu uputu stavio u temu
[iPhone] - Unlock i JailBreak
jer mi je to bilo najbliže tom problemu. Ova tema mi je prihvatljivija za ovaj problem i još bi se mogla iskoristit za priču i korisne novitete sa Cydia (teme, aplikacije) osim upute kako ubaciti krackane aplikacije sa App Store. Ovisi što misli moderator.

Zadnji uredio maddog ; 22-02-2011 u 13:00.
maddog je odsutan trenutno   Reply With Quote
Staro 22-02-2011   #7
klo1991
Forumaš
 
klo1991's Avatar
 
Lokacija: Sisak
Dob: 32
Operater: Bonbon, Simpa
Postovi: 592
Zahvalio: 163
Pohvaljen 75 Puta u 60 Posta
Uobičajeno

Ok, ukoliko se slazes da se prebaci i da je ok tema, budem zamolio nekog pa neka prebaci...
__________________
www.saznajkako.tv | Ne odgovaram na upite vezane za vaše probleme poslane u PP. Za takve stvari koristite forum!
klo1991 je odsutan trenutno   Reply With Quote
Staro 23-02-2011   #8
maddog
Forumaš
 
Postovi: 119
Zahvalio: 0
Pohvaljen 14 Puta u 8 Posta
Uobičajeno

Quote:
Orginalni autor klo1991 Pregledaj
Ok, ukoliko se slazes da se prebaci i da je ok tema, budem zamolio nekog pa neka prebaci...
Ne razumijem što misliš točno na prebacivanje ali ja ću ubuduće koristiti ovu temu za novitete iz Cydia ako ti ne smeta.
maddog je odsutan trenutno   Reply With Quote
Staro 23-02-2011   #9
klo1991
Forumaš
 
klo1991's Avatar
 
Lokacija: Sisak
Dob: 32
Operater: Bonbon, Simpa
Postovi: 592
Zahvalio: 163
Pohvaljen 75 Puta u 60 Posta
Uobičajeno

Mislio sam da se tema prebaci u: [iPhone] - Unlock i JailBreak, no ukoliko ti više odgovara ova tema za cydiu, onda nek onda ostane slobodno za daljnje tutoriale i novitete...
__________________
www.saznajkako.tv | Ne odgovaram na upite vezane za vaše probleme poslane u PP. Za takve stvari koristite forum!
klo1991 je odsutan trenutno   Reply With Quote
Odgovori

Ključne riječi
aplikacija, hack, instalacija, ipad, iphone, ipod, izvori, jailbreak, Sources


Dozvole Podforuma/Teme
Ne možete otvarati nove teme
Ne možete odgovarati na postove
Ne možete slati privitke
Ne možeteuređivati vlastite postove

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off


           

Vremenska Zona je GMT +2. Trenutno je 06:59 sati.


Powered by vBulletin ©
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.3.2