View Single Post
Staro 29-08-2011   #183
bajker
suzuki b-king 1300
 
bajker's Avatar
 
Lokacija: VITEZ-BIH
Mobitel: HUAWEI ASCEND G300, SE K800i, NOKIA 5230
Operater: ERONET, M-TEL, HALLO
Postovi: 138
Zahvalio: 4
Pohvaljen 10 Puta u 10 Posta
Uobičajeno

Quote:
Orginalni autor Michael1 Pregledaj
Isprika i Vama a mislio sam kako sam naneaktivnij
Za iPhone 3 G preporučio bi vam 3.1.2 ili 3.1.3 uz napomenu da nisam već duže radio i nisam siguran treba li modifikacija na računalu ili možda TinyUmbrela što vam treba ako ga hoćete podizat na neku od verzija IOS 4.0 do 4.2.1 ali samo na ovu zadnju Vu možete jer za ostale je malo kompliciranije istina ako ovo niste radili sve je komplicirano jer morate skinut na računalo verziju koju želite stavit, mobitel stavitb u DFU mod i držeći Shift kliknut na Restore u iTunesu te odabrati .ipsw (verzija firmwarea mora završavat sa ovom extenz) i pitvrdit
ovdje na Forumu imate objašnjenja i za DFU mod (kako) kao i restore.
Ps ako ne radite JB tj i kad se radi JB nije poželjno uključit Multitasking jer to je ono što ga ubije (uspori)
Ako nešto nije jasno a ne možete shvatit iz uputa slobodno tražite pokušat ću pomoć
do sad sam radio flashanje sony ericssona i nokie, sa iphone-om nisam do sad radio tako da sam totalni početnik u svjetu iphone-a

iphone je 3g 8GB verzija softwera u njemu je 2,2
otključan je na sve mreže

ja bi mu samo ubacio neki noviji softwer jedan od ta dva što si preporučio, to mi je zetov iphone i bitno mi je samo da mu ubacim hrvatski jezik, a malo sam čito i vidio da verzije od 3.0 pa nadalje imaju hr jezik, nebi neki puno noviji softwer jer bi ga samo usporio

sad mene zanimaju detaljne upute kako to najlakše uradit, šta mi treba koji programi na računaru i odakle skinut softwer, ako ima neki tutorial bilo bi dobro
bajker je odsutan trenutno   Reply With Quote