Red-Gsm - Forum o Mobitelima

Red-Gsm - Forum o Mobitelima (http://www.red-gsm.net/index.php)
-   Series 60 (http://www.red-gsm.net/f708/)
-   -   G810 - Kako izbrisati temu (http://www.red-gsm.net/t40474/)

Pasha 14-02-2009 23:49

G810 - Kako izbrisati temu
 
Skinuo sam par tema koje su kompaktibilne za ovaj model i fino instalirao na mob. Ali odmah nakon instalacije primjetio sam kako mi je mob kao usporeni snimak. Cini mi se da ove malo vece (od 2.5mb) previse opterecuju procesor i htio bi ih ukloniti. Jes' da su predobre ali draza mi je brzina od estetike.

Problemcic je sto ja nemogu pronac nacin da obrisem ove teme s moba. halp! :smiley:

Mario 14-02-2009 23:59

Odg: G810 - Kako izbrisati temu
 
Ako su u temi promjenjene i ikone onda dolazi do štekanja prilikom navigiranja po izborniku .
Za deinstalaciju teme idi: izbornik -> alati -> upravitelj Programima i izaberi temu koju želiš deinstalirati.

Pasha 15-02-2009 00:16

Odg: G810 - Kako izbrisati temu
 
Hmm, u Alatima imam jedino Upravitelj uređajima i kada to odaberem onda me trazi da pravim neki profil posluzitelja. o_0

Pa jel moguce da sam toliki baksuz da mi mob ima anomaliju da nemogu obrisat teme... jao...

Mario 15-02-2009 00:26

Odg: G810 - Kako izbrisati temu
 
Možda si premjestio taj shortcut.
Napravi ovo : Poveži mobitel preko usb kabela na pc i izaberi Data transfer mode .
Nakon toga idi u my computer -> Tools -> Folder Options -> pa tab view i označi Show hidden files and folders i pritisni OK.
Otvori removable disc koji ti se pojavio u my computeru (to je mem.card).
Otvori folder private i u njemu bi trebao biti folder 10207114, i nakon toga u folderu Import trebale bi biti instalirane teme.

djblacky 15-02-2009 00:38

Odg: G810 - Kako izbrisati temu
 
možda nisam pametan al ak ne backup sve na komp i glavni reset uređaja

Pasha 15-02-2009 01:12

Odg: G810 - Kako izbrisati temu
 
@-M- nesto slicno mi je i frend predlagao, ali caka je sto ja zapravo nemam memory carda vec sam snimio teme na internu memoriju. Tako da Data transfer opcija otpada. A hm nema nikakva druga varijanta da pristupim svim podacima s moba putem usb kabla?

@djblacky a izgleda da mi to jedino preostaje. Il bar da ne stavljam nove teme dok ne zbavim memory card.

A momci, fala obojici a pogotov velkom slovu m s dva minusa sastrane na iscrpnim postovima. respekt

p.s. nastavit cu pratit forum u slucaju da iscezne nova mogucnost da fixam prob.

Mario 15-02-2009 01:19

Odg: G810 - Kako izbrisati temu
 
Kad uđeš u izbornik pogledaj dali imaš installation folder pa u njemu app manager.

djblacky 15-02-2009 01:26

Odg: G810 - Kako izbrisati temu
 
pa kaj nema to u upustvima nekaj il tak nekaj ipak je to symbian treba se lako maknut

Pasha 15-02-2009 14:40

Odg: G810 - Kako izbrisati temu
 
Joj -M- hvala ti do neba, makar sam odmah gledao u App. manager ali mi je nekako promaklo...

Ipak imam instalacijske fajlove od tema unutra, to to to to to!!!

Gledam mogu li ti se kako oduzit, karmom ili nesto... a jedino sto mi preostaje je Prijaviti moderatoru, pa mi to bas nema smisla. XD


Vremenska Zona je GMT +2. Trenutno je 19:16 sati.

Powered by vBulletin ©
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.3.2