Red-Gsm - Forum o Mobitelima


Go Back   Red-Gsm - Forum o Mobitelima > Operativni Sustavi / Software / Aplikacije > Ostali operativni sustavi > Windows Mobile


Odgovori
 
Bookmark and Share Alati Za temu
Staro 11-11-2009   #1
duro
Forumaš
 
Postovi: 7
Zahvalio: 0
Pohvaljen 0 Puta u 0 Posta
Uobičajeno windows mobile official edition

Hej malo sam novi u ovome svemu , pretrazivao sam po xda i po ppcwarez ali nigdje nisam nasao official verziju windowsa za htc tytn( tj. mda vario 2) , našao jesam neki update tj. kao upgrade ali neznam dali je to to, trenutno na mobu imam neki WM 6.1 faria pa bi sad htio da si stavim znači baš orginal ili neki brži rom gore hvala!
duro je odsutan trenutno   Reply With Quote
Staro 11-11-2009   #2
HCSC
Moderator
 
HCSC's Avatar
 
Lokacija: middle nowhere
Mobitel: iPhone 13
Operater: HT
Postovi: 735
Zahvalio: 55
Pohvaljen 187 Puta u 81 Posta
Uobičajeno

Složbeni ROM možeš pronaći na službenim HTC stranicama, ako su ga stavljali. A što se tiče nekog bržeg mislim da je xda po tom pitanju bolji. Ima ih potraži si.
HCSC je odsutan trenutno   Reply With Quote
Staro 12-11-2009   #3
dxdy
Super Moderator
 
dxdy's Avatar
 
Lokacija: U kući
Dob: 50
Mobitel: Xiaomi Poco X3 NFC
Operater: A1
Postovi: 7,730
Zahvalio: 429
Pohvaljen 7,068 Puta u 2,941 Posta
Uobičajeno

updatei za WM ne postoje... jedino kompletni ROM koji ti brise trenutni u uredjaju... boljeg od 6.1 neces naci.... 6.1 radi super i brzo.... vjeruj mi, ja koristim vec desetak godina WM uredjaje....

sluzbeni update za 6.5 neces nigdje naci, rijetki su proizvodjaci dali update za WM6.5 i to samo za nove uredjaje... jedino cooked beta ROM-ove koje rade razni ljudi ali budi oprezan u vezi njih i dobro se prvo raspitaj i procitaj sto drugi pisu o njima....
dxdy je odsutan trenutno   Reply With Quote
Staro 12-11-2009   #4
duro
Forumaš
 
Postovi: 7
Zahvalio: 0
Pohvaljen 0 Puta u 0 Posta
Uobičajeno

hm... nekak mi je čudno da je ovaj sa xda brži mislim zbog čega čitao sam da maknu tipovi neke programčiće koji su u official romu.. ili ima i neki drugi razlog!? Da i ja imam ternutno neki faria 6.1 verziju ali mi se najmanje jednom mjesečno zbloka i moram napraviti hard reset... a to mi se baš i neće! dxdy ajde mi reci mislim koji ti koristiš te koji bi bio najoptimalniji mislim da ima oko 27-30 ram memorije slobodno!?
puno hvala !
duro je odsutan trenutno   Reply With Quote
Staro 12-11-2009   #5
dxdy
Super Moderator
 
dxdy's Avatar
 
Lokacija: U kući
Dob: 50
Mobitel: Xiaomi Poco X3 NFC
Operater: A1
Postovi: 7,730
Zahvalio: 429
Pohvaljen 7,068 Puta u 2,941 Posta
Uobičajeno

ovi koji rade custom ROM-ove uklone neke stvari da se dobije vise momorije, stave novije drivere i naprave neke tweakove... no kao sto sam napisao, treba procitati sto drugi pisu o tome

nemam taj uredjaj pa ti ne mogu reci... ja ti imam ipaq hx2790 (u njemu koristim Spiaatie ROM-ove), imam i ipaq 214 Enterprise (u njemu koristim Globalbus-ov ROM 6.1 v2... npr v3 mi smrzava uredjaj i moram reflashat ROM ponovno, hardreset ne pomaze)
imam i Samsung Omniu i900 ali u njoj jos uvijek koristim oficielni WM6.1
dxdy je odsutan trenutno   Reply With Quote
Staro 12-11-2009   #6
duro
Forumaš
 
Postovi: 7
Zahvalio: 0
Pohvaljen 0 Puta u 0 Posta
Uobičajeno

Evo trenutno sam našao samo official rom wm 6 ali nema nigdje official 6.1 jel velika razlika između wm 6 i 6.1 !
puno hvala na brzim i konkretnim odg.!
duro je odsutan trenutno   Reply With Quote
Odgovori


Dozvole Podforuma/Teme
Ne možete otvarati nove teme
Ne možete odgovarati na postove
Ne možete slati privitke
Ne možeteuređivati vlastite postove

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off


           

Vremenska Zona je GMT +2. Trenutno je 00:11 sati.


Powered by vBulletin ©
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.3.2